EFEKTA je variabilný, viacúčelový obkladový systém stien pre interiéry aj komerčné priestory. Variabilita ako najvýraznejší benefit systému EFEKTA je odrazom premyslenej konštrukcie, širokého výberu obkladových materiálov a funkčných doplnkov.

Na uchytenie obkladu na steny slúži systém navzájom prepojených vodorovných a zvislých hliníkových profilov, ktorých spojenie zaisťujú plastové fixačné klipy. Montáž je v porovnaní s tradičnými obkladmi stien maximálne jednoduchá a priateľská, takže nerovnosti stien, rohy ani niky nie sú prekážkou. Neoceniteľnou prednosťou je možnosť bezproblémového spätného rozobratia kvôli doladeniu systému alebo výmeny dielcov. Celková hrúbka obkladového systému vrátane obkladovej dosky je 40,2 mm.

Obklad steny EFEKTA, posuvné dvere IDEALINE WOOD HORIZONTAL v posuve do stropu PREMIUM

Nepreberná škála obkladových materiálov – prírodná dyha, laminát, lakované sklo, kovolaminát, akrylátová fólia, zrkadlo alebo magnetická tabuľa – predurčuje široké využitie EFEKTY. Obkladový systém stien je možné navyše doplniť o zárubne EFEKTA a docieliť tak splynutie dverí do jednej roviny s obkladom ao širokú škálu funkčných doplnkov ako sú police, šatníkové tyče alebo závesné skrinky. Je len na zákazníkovi, či ho systém osloví ako pohľadový dizajnový obklad v interiéri alebo ako riešenie domácej šatne, detskej izby alebo ho využije do školy, škôlky či vzorkovne. Viac na jap.sk.