-55%Systémy štandardných detailov

Autor:
Peter Beinhauer

Číslo ISBN:
978-80-89228-11-9

Formát:
A4

Počet strán:
368

Väzba:
tvrdá

Dostupnosť:
skladom

Vydavateľstvo:
Vydavateľstvo Eurostav, spol. s r.o.

Systémy štandardných detailov

Peter Beinhauer

  99,30 €  
Cena: 44,69

Študenti - POZOR!

Systémy štandardných detailov - pre študentov - 33,- Eur (po preukázaní potvrdenia o štúdiu) a uhradení predplatného časopisu Eurostav alebo ARCH do konca októbra 2017


ANOTÁCIA

Publikácia je prekladom z nemeckého originálu. Dokumentuje 35 rezov budovou a 145 detailov stavebných konštrukcií. Nejde iba o jednotlivé konštrukčné detaily ako v publikácii Atlas štandardných detailov, vydaný v roku 2004, ale o ich systémové spojenie navzájom tak, aby v jednotlivých fázach projektovania poskytli  pomôcky, ktoré rýchlo a bezpečne vedú k cieľu projektovania.

Detaily je možné spájať do rezov budovy, ale aj voľne kombinovať a nadväzujú na seba ako pri praktickom procese projektovania. Ku každému detailu je uvedený zodpovedajúci popis a ceny v eurách. Popisy stavebných konštrukcií obsahujú dôležité údaje o stavebných materiáloch, upozornenia na postupy zhotovenia a platné normy DIN.

Súčasťou publikácie je CD-nosič, ktorý obsahuje všetky informácie z vytlačenej knihy vr. návodu ich využitia pri projektovaní. Obsahuje detaily vo formáte .pdf, .dwg a .dxf pre najpoužívanejšie systémy CAD.

Popisy stavebných konštrukcií sú vo formáte Excel a uľahčujú súpis prác a materiálov. Jednoduchý program na kalkulácie umožňuje rýchle predkalkulovanie ceny zvolených riešení detailov v eurách.


Podobné tituly


Poslať známemu Vytlačiť

Vydavateľstvo Eurostav, spol. s r.o.

Seberíniho 1, 821 03 Bratislava
Tel.: 00421-2-32662 812

eurostav@eurostav.sk
obchod@eurostav.sk