Pozrieť e-mail v prehliadači.
Prázdniny sú za nami a s návratom do kancelárií by sme sa s vami radi podelili o naše jesenné novinky. Dozviete sa, akým spôsobom sme vybrali 9 nových látok do Kinnarps Colour Studio v spolupráci s architektmi a dizajnérmi, prečítate si o našej najnovšej Správe o trendoch so zameraním na vzdelávacie prostredia budúcnosti a zistíte viac o našej práci v oblasti udržateľnosti. Príjemné čítanie!
TEXTÍLIE ROKU 2017 - V SPOLUPRÁCI S ARCHITEKTMI A DIZAJNÉRMI
Kinnarps tentokrát k výberu nových látok a materiálov do nášho Kinnarps Colour Studio prizval popredných architektov, interiérových návrhárov a dizajnérov. Stalo sa tak počas série workshopov v našom dizajn centre v Skillingaryd. Výsledkom tejto inšpirujúcej spolupráce je uvedenie 9 nových textílií. Zistite, ktoré z nich sú vaším favoritom!
Viac o TEXTÍLIÁCH 2017

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O VZDELÁVACÍCH PROSTREDIACH BUDÚCNOSTI?

Prečítajte si najnovšiu Správu o trendoch spoločnosti Kinnarps. Je to už tretia správa v poradí, ktorá identifikuje a analyzuje kľúčové zmeny vo svete okolo nás pre rôzne typy pracovných, stretávacích, vzdelávacích a školiacich prostredí. Tentoraz sa zameriava na 10 trendov, ktoré budú formovať vzdelávacie prostredia budúcnosti.
Viac o TRENDOCH
UDRŽATEĽNOSŤ MÔŽE BYŤ JEDNODUCHÁ
Keď sa naskytne otázka trvalej udržateľnosti, odpovede vedia byť komplikované. Nás však zaujímajú jednoduché riešenia. Voľbou produktov Kinnarps si vyberáte čisté materiály a dobre premyslený, zodpovedný dizajn. V našej Správe o udržateľnosti sa môžete dozvedieť viac o našej sociálnej zodpovednosti a o tom, ako chceme zabezpečiť, aby sa naše výrobky vyrábali spoločensky prijateľným spôsobom. Naša sociálna zodpovednosť zahŕňa nielen pracovné podmienky vo vlastných závodoch, ale aj u našich dodávateľov.
Viac o UDRŽATEĽNOSTI
www.kinnarps.sk
Kinnarps, spol. s r.o.
Mýtna 42
811 05 Bratislava